2 * hvězdičkové apartmány v Saint Tropez

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Saint Tropez. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Saint Tropez, kde najdeme města Ramatuelle, Gassin, Port Grimaud, La Croix-Valmer a Sainte-Maxime.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment L'Espadon StarStar

Foto: Apartment L'Espadon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Apartment L'Espadon is situated in Saint-Tropez. This apartment features accommodation with a terrace. The apartment is fitted with a TV and a living room. An oven and a microwave can be found in the kitchenette.

Pokoje

Studio
osoby0 - 0 EUR za noc

2. Apartment Héracles.1 StarStar

Foto: Apartment Héracles.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
72 %

Located in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Héracles.1 has a balcony and sea views. The apartment features pool views and is 36 km from Saint-Raphaël.

Pokoje

Studio
osoby89 - 98 EUR za noc

3. Apartment Héracles.2 StarStar

Foto: Apartment Héracles.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Located in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Héracles.2 features a balcony. The property has garden views and is 36 km from Saint-Raphaël. The apartment features a TV.

Pokoje

Studio
osoby76 - 80 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: