Ubytování v Saint Tropez

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Saint Tropez. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Saint Tropez, kde najdeme města Ramatuelle, Gassin, Port Grimaud, La Croix-Valmer a Sainte-Maxime.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Résidence Pierre & Vacances Eden StarStar

Foto: Résidence Pierre & Vacances Eden
Pokojů: 91
Hodnocení hostů
68 %

Résidence Pierre & Vacances Eden offers a seasonal outdoor swimming pool, as well as accommodation with a kitchenette in Saint-Tropez. Fitted with a balcony, the units feature a TV and a private bathroom with bath.


2. Holiday Home Les Parcs de Gassin.3 StarStar

Foto: Holiday Home Les Parcs de Gassin.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Set in Saint-Tropez, Holiday Home Les Parcs de Gassin.3 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 35 km from Saint-Raphaël. The holiday home includes 3 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob183 - 184 EUR za noc

3. Résidence Pierre & Vacances Eden Parc StarStar

Foto: Résidence Pierre & Vacances Eden Parc
Pokojů: 17
Hodnocení hostů
71 %

Résidence Pierre & Vacances Eden Parc is located in Saint-Tropez just 1.5 km away from the beach and a 5-minute walk away from the Saint-Tropez Harbour. Guests can enjoy the outdoor swimming pool in the warmer months.

Pokoje

Studio s terasou
osoby45 - 51 EUR za noc

4. Holiday Home Les Parcs de Gassin.5 StarStar

Foto: Holiday Home Les Parcs de Gassin.5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Holiday Home Les Parcs de Gassin.5 is situated in Saint-Tropez. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. The holiday home features 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

5. Holiday Home Le vent d'Est StarStar

Foto: Holiday Home Le vent d'Est
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
61 %

Situated in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Holiday Home Le vent d'Est has a terrace. Guests have a private balcony. The holiday home has a TV and 4 bedrooms. There is a dining area and a kitchen equipped with a dishwasher.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: