3 * hvězdičkové apartmány v Saint Tropez

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Saint Tropez. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Saint Tropez, kde najdeme města Ramatuelle, Gassin, Port Grimaud, La Croix-Valmer a Sainte-Maxime.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Apartment Semiramis StarStarStar

Foto: Apartment Semiramis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
65 %

Apartment Semiramis is situated in Saint-Tropez. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment is fitted with a TV and a living room.


2. Le Petit Antoine By Hotel Des Lices StarStarStar

Foto: Le Petit Antoine By Hotel Des Lices
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Boasting a garden and a terrace, Le Petit Antoine By Hotel Des Lices provides accommodation in Saint-Tropez with free WiFi and garden views. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


3. Apartment Les Patios.6 StarStarStar

Foto: Apartment Les Patios.6
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Featuring accommodation with a terrace, Apartment Les Patios.6 is situated in Saint-Tropez. This beachfront property offers access to free WiFi.


4. Apartment Eden Park.2 StarStarStar

Foto: Apartment Eden Park.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Boasting accommodation with a terrace, Apartment Eden Park.2 is situated in Saint-Tropez. The 3-star apartment features sea views and is 37 km from Saint-Raphaël. The apartment has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osoby232 - 234 EUR za noc

5. Holiday Home Le Pilon StarStarStar

Foto: Holiday Home Le Pilon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Apartment Le Pilon is set in Saint-Tropez and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The property includes a living room with a TV.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby151 - 157 EUR za noc

6. Apartment Saint Esprit StarStarStar

Foto: Apartment Saint Esprit
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Situated in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Saint Esprit is a 3-star property featuring free WiFi. The property is 37 km from Saint-Raphaël and private parking is featured.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby163 - 225 EUR za noc

7. Apartment Eden Park.4 StarStarStar

Foto: Apartment Eden Park.4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
57 %

Apartment Eden Park.4 is located in Saint-Tropez. The apartment has pool views and is 37 km from Saint-Raphaël. This apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Sainte-Maxime is 14 km from the apartment, while Fréjus is 35 km away.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

8. Apartment Rue Du Commandant Guichard StarStarStar

Foto: Apartment Rue Du Commandant Guichard
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
64 %

Apartment Rue Du Commandant Guichard is situated in Saint-Tropez. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment comes with a TV and 1 bedroom. Saint-Raphaël is 37 km from the apartment.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby136 - 140 EUR za noc

9. Apartment Les Carles StarStarStar

Foto: Apartment Les Carles
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Set in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Les Carles has a balcony and sea views. The accommodation is 37 km from Saint-Raphaël. This apartment features a living room and a fully equipped kitchenette. A TV is featured.

Pokoje

Studio
osoby81 - 87 EUR za noc

10. APPARTEMENTS 10 & 11 BY HOTEL DES LICES StarStarStar

Foto: APPARTEMENTS 10 & 11 BY HOTEL DES LICES
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Set in Saint-Tropez in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, APPARTEMENTS 10 & 11 BY HOTEL DES LICES provides accommodation with free WiFi.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: